Бельгія. 900 євро за відмову від авто в Брюсселі

Влада Брюсселя оновила правила виплати компенсацій жителям, які утримуються від керування автомобілем. Автолюбителі, які вирішили їздити на громадському транспорті чи велосипеді, можуть розраховувати на відшкодування навіть до 900 євро. Відмова від автомобіля – це сприяння чистішому повітрю в столиці Бельгії.

Відмова від автомобіля – оновлення зеленої політики столичної влади. Через зростання забруднення міста вводяться нові норми та оновлюються старі положення щодо кліматичних діянь. Жителі Брюссельського столичного регіону отримають до 900 євро за відмову від їзди містом на автомобілі. Це оновлення програми Bruxell’air, яка діє з 2006 року. Через погіршення стану повітря було прийнято рішення про підвищення тарифів. Раніше міська рада пропонувала 500 євро, зараз сума в деяких випадках значно вища. Гроші, отримані від влади, потрібно витратити на альтернативні види транспорту (наприклад, велосипед), каршерінг або міську картку, що дозволяє користуватися громадським транспортом. Цікаво, що невитрачені гроші мають бути повернуті місту, а кожна витрата має бути належним чином задокументована.
Остаточна сума, яка надійде на рахунок даного мешканця, залежить від його заробітку. Як правило, чим нижча зарплата, тим вище доплата. Для участі в програмі необхідно скасувати реєстрацію власного автомобіля та подати заявку у відповідний офіс. Після цього органи влади приймають рішення про суму присудження. За даними влади Брюсселя, у 2018 році гроші за відмову від автомобіля отримали 900 осіб. Ця кількість зросла до 1200 у 2019 році та 1049 у 2020 році.
На найвищу квоту в 900 євро можуть розраховувати люди з обмеженими можливостями; мешканці, які заробляють менше ніж 37600 євро на рік; сімейні пари, із заробітком менш як 52600 євро на рік. Самотні люди, які заробляють від 37600 до 75100 євро, і пари, які заробляють від 52600 до 90100 євро, можуть розраховувати на субсидію в розмірі 700 євро. Люди зі значно більшою платнею отримують 500 євро.

А Ви підтримуєте таку ініціативу влади Брюсселя? Готові відмовитися від авто заради грошей?!

корисні посилання
Актуальні обмеження в Європі та можливості подорожувати континентом
Вартість життя в тій чи іншій точці світу
Пошук варіантів житла за розумною ціною

плюс
Тепер ми є у Фейсбуці fb/navkololo. Слідкуйте за нами!

donations
Збираємо на подорож навколо світу – ти можеш допомогти!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.