Квиток на регіональний та міський транспорт дійсний по всій Німеччині за 9 євро

Міністр Фолькер Віссінг у своїй промові на заводі Mercedes у Мангеймі наголосив на важливості проєктів, спрямованих на залучення німців до громадського транспорту. Головною думкою був місячний квиток, який будь-який німець зможе придбати протягом одного місяця з червня по серпень за 9 євро.

Міністр транспорту та цифрової інфраструктури Німеччини Фолькер Віссінг був гостем найбільшого німецького заводу електробусів, де представив стратегію перебудови регіональних систем громадського транспорту на електричні до 2030 року. Mercedes, який є найбільшим постачальником електронних автобусів у Німеччині зі своїм eCitaro, звісно, ​​певною мірою і опосередковано, отримає користь від цієї програми. Але значна частина заяв представника міністерства стосувалася ідеї квитка за 9 євро, яку можна назвати революційним.

Білет за 9 євро
Федеральний уряд Німеччини вже затвердив зміни до бюджету на 2022 рік, враховуючи додаткові 40 мільярдів боргу. Отримані таким чином кошти будуть спрямовані на послаблення наслідків нинішньої політичної та економічної кризи. Пакет змін включає (окрім одноразової допомоги у розмірі 300 євро брутто та надбавки “на дитину” у розмірі 100 євро) запровадження спеціального квитка, який дозволить подорожувати по всій Німеччині з червня по серпень 2022 року місцевим громадським та регіональним транспортом. За 9 євро на місяць. Для порівняння – денний квиток на громадський транспорт у Берліні коштує 8,80 євро. На реалізацію цієї програми буде виділено 2,5 млрд євро.
Він буде доступний як у цифровому вигляді через додатки транспортних компаній, так і в класичному паперовому. Придбати квиток за 9 євро можна буде в касах Deutsche Bahn і в усіх квиткових автоматах регіональних транспортних спілок (такі є, наприклад, на зупинках громадського транспорту). При цьому на період дії цього білету (червень – серпень) ціни на бензин впадуть на 30 центів за літр, а на дизельне паливо – на 14 центів/літр.
Головною метою даного проєкту є обмеження використання приватних автомобілів і, таким чином, зменшення викидів CO2.

Цікаво, всім охочим вистачить дешевих квитків?!

p.s.
Квиток за 9 євро буде дійсний на всіх видах громадського транспорту Німеччини по всій країні, включаючи автобуси, метро (U-Bahn), швидкісні залізниці (S-Bahn), трамваї, а також місцеві та регіональні поїзди. Але послуги міжміського транспорту, такі як потяги ICE, IC та EC, а також FlixTrains та FlixBuses, не покриваються цим квитком.

корисні посилання
Актуальні обмеження в Європі та можливості подорожувати континентом
Вартість життя в тій чи іншій точці світу
Пошук варіантів житла за розумною ціною

плюс
Тепер ми є у Фейсбуці fb/navkololo. Слідкуйте за нами!

donations
Збираємо на подорож навколо світу – ти можеш допомогти!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.