З 4 вересня Poznań Główny з новою нумерацією платформ

Залізнична станція Познань-Головний дочекалася зміни нумерації платформ. З 4 вересня 2022 року платформи будуть пронумеровані від 1 до 11, без літерних посилань. Польські Залізничні Лінії витратили 4,8 млн злотих на зміну нумерації та підготовку ІТ-системи.

З неділі, 4 вересня 2022 року (чергове коригування розкладу), на станції Poznań Główny буде діяти нова нумерація платформ. Перони будуть пронумеровані від 1 до 11, без літер, у напрямку зі сходу на захід (від торговельного центру Avenida до Західного залізничного вокзалу) відповідно до основного шляху до платформ – підземним переходом. Додаткова платформа, яка будується між чинною платформою #3 і будівлею торгового центру, буде позначена номером 1, а наступні платформи порядковими номерами згідно зі схемою організації платформи на станції Познань Головна з 04.09.2022:

 • Платформа #1 – новозбудований перон (з боку центру міста Познань)
 • Платформа #2 – поточна платформа #3
 • Платформа #3 – чинна платформа #2
 • Платформа #4 – чинна платформа #2а
 • Платформа #5 – чинна платформа #1
 • Платформа #6 – чинна платформа #1а
 • Платформа #7 – чинна платформа #4а
 • Платформа #8 – поточна платформа #4
 • Платформа #9 – поточна платформа #4б
 • Платформа #10 – чинна платформа #5
 • Платформа #11 – чинна платформа #6 (зі сторони Західного вокзалу)

Нумерація платформ без літерного позначення дозволить доповнювати голосові повідомлення на залізничній станції інформацією про сектор перону, на якому будуть зупинятися окремі вагони поїзда. Це повинно полегшити мандрівникам користування потягами.
Також з кінця червня на станції Познань-Головний послідовно встановлюють нову розмітку з цільовою нумерацією. Буде встановлено понад 300 таблиць, у тому числі з номерами платформ, шляхами як туди дістатися та планами станції.
Свіжі вивіски відкриють у ніч з 3 на 4 вересня. Зміни були внесені в новий розклад заздалегідь і включені в раніше підготовлений додаток системи управління залізничним рухом на станції Познань-Головний.
Мало того, про нову нумерацію будуть інформувати плакати на вітринах на платформах станцій Poznań Główny, Poznań Wschód, Poznań Starołęka, Poznań Górczyn i Poznań Garbary, а також на зупинках у межах Познані (включаючи Poznań Junikowo, Poznań Podolany, Poznań Dębiec).
Інформаційні плакати також будуть розміщені на станціях і зупинках у муніципалітетах Познанської метрополії та у великих містах регіону.
Підготовлено листівки для пасажирів та інформаційні ролики. Додаткова, розбірлива розмітка на вокзалі та у вокзалі стане зручністю для пасажирів на станції Познань-Головний.
Інформацію про змінену організацію руху також було надіслано до перевізників, служб, органів місцевого самоврядування.

допомога Збройним силам України
Благодійний фонд Сергія Притули
Фонд “Повернись живим”
Спецрахунок Національного банку України

плюс
Тепер ми є у Фейсбуці fb/navkololo. Слідкуйте за нами!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.