Німеччина. Перший у світі маршрут, на якому курсуватимуть лише водневі поїзди

Як повідомляє Alstom, 14 поїздів Coradia iLint, які працюють на водневому двигуні, курсуватимуть на регіональній пасажирській лінії в Нижній Саксонії в Німеччині між містами Куксгафен, Бремергафен, Бремерферде та Букстегуде.

Coradia iLint – це транспортний засіб з нульовим рівнем викидів, виділяє лише пару та конденсат, а також рухається з низьким рівнем шуму. 14 нових поїздів поступово замінять 15 дизель-поїздів, які експлуатуються зараз. За словами виробника, вони будуть заправлятися на зарядній станції Linde, яка працює цілодобово. Запас ходу в 1000 км на одному заряді дозволить їм працювати цілий день. Використання водню як палива для поїздів істотно знижує навантаження на навколишнє середовище – один кілограм водню замінює близько 4,5 літрів дизельного палива. Зрештою, виробництво водню планується на місці (на зарядній станції). Для цього необхідно використовувати процес електролізу та відновлення електроенергії.
Хоча в Європі електрифікують залізницю, велика частина мережі залишається неелектрифікованою та обслуговується дизельними локомотивами. Німеччина є однією з таких країн – там використовується понад 4000 дизель-поїздів. Інвестиції у водневі агрегати дозволять їм зосередитися на чистому паливі, що є частиною кліматичної політики Німеччини.
Як повідомляє Alstom, компанія зараз виконує чотири контракти на регіональні поїзди, що працюють на водневих паливних елементах. Два в Німеччині (14 поїздів Coradia iLint для регіону Нижня Саксонія та 27 поїздів Coradia iLint для метрополії Франкфурта), один в Італії (шість водневих поїздів Coradia Stream для регіону Ломбардія), один у Франції (12 потягів Coradia Polyvalent у різні регіони Франції). Потяги Coradia iLint також пройшли тестування та отримали позитивні відгуки, серед іншого, в Австрії, Нідерландах, Польщі та Швеції.
Coradia iLint перший у світі пасажирський поїзд, який використовує водневі паливні елементи для виробництва електроенергії для руху. Він використовує декілька технологічних інновацій, зокрема перетворення чистої енергії, гнучке зберігання енергії в батареях та інтелектуальне керування рушійною силою та доступною енергією. Він був спеціально розроблений для використання на неелектрифікованих лініях. Поїзд рухається зі швидкістю від 80 до 120 км/год, а максимальна можлива швидкість становить 140 км/год.

допомога Збройним силам України
Благодійний фонд Сергія Притули
Фонд “Повернись живим”
Спецрахунок Національного банку України

плюс
Тепер ми є у Фейсбуці fb/navkololo. Слідкуйте за нами!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.