Mutares придбав Arriva Bus Transport Polska

Mutares – міжнародний фінансовий інвестор, який керує, зокрема, компаніями автомобільного та мобільного секторів, придбав Arriva Bus Transport Polska, данську та сербську філії Arriva. Договір підписали наприкінці вересня ввечері.

Arriva в Польщі пропонує послуги пасажирських перевезень автобусом (Arriva Bus Transport Polska) та залізницею (Arriva RP). Працює на польському ринку вже майже 15 років. Автобусна компанія надає послуги в Померанії та Куявах та забезпечує міський транспорт у Варшаві. Водночас залізнична компанія здійснює пасажирські перевезення на неелектрифікованих лініях у Куявсько-Поморському воєводстві, виконуючи майже 40% сполучень у цьому регіоні. Основою діяльності перевізника є якість та ефективність послуг, що надаються, безпека клієнтів і співробітників, участь у житті місцевих громад. Його відрізняє висока якість, яку пропонують мандрівникам. Залізничне сполучення в Куявсько-Поморському воєводстві є одним із найкращих сполучень у Польщі.
Підписаний договір купівлі-продажу стосується лише частини автобусних перевезень. Arriva RP, що працює на залізничному ринку, залишається в складі групи Arriva (частина DeutscheBahn Group).
Новий власник Arriva Bus Transport має намір не тільки зберегти наявний портфель автобусних послуг і сполучень, але й розширити свою діяльність і таким чином зміцнити позиції компанії на ринку транспортних послуг. Команда Mutares має великий досвід роботи в галузі та планує використовувати свій досвід у тендерах, щоб отримати більше контрактів у секторі державних послуг.
Завершення поглинання автобусного бізнесу компанією Mutares заплановано на кінець цього/початок нового року.

допомога Збройним силам України
Благодійний фонд Сергія Притули
Фонд “Повернись живим”
Спецрахунок Національного банку України

плюс
Тепер ми є у Фейсбуці fb/navkololo. Слідкуйте за нами!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.