České dráhy пропонують автоматичне повернення коштів за затримку потягів

Головний залізничний оператор в Чехії заохочує людей частіше купувати квитки онлайн завдяки новому застосунку Můj vlak, який дозволить автоматично повертати гроші за затримки поїздів. České dráhy також планує оновити свій сайт.

Můj vlak
Пасажирам Чеських залізниць, які купують квитки через додаток Můj vlak, більше не доведеться подавати запити на повернення коштів за затримку поїзда, якщо вона буде більше ніж година. Чеські залізниці планують запровадити автоматичне повернення коштів.
Автоматичне відшкодування працює кілька днів у тестах. Застосовується до прямих подорожей без пересадок. Якщо система зафіксує затримку поїзда на станції призначення квитка більше ніж на 60 хвилин і квиток перевірено провідником у поїзді, система подбає про автоматичну виплату компенсації. Цей квиток не обов’язково повинен бути прив’язаний до певного маршруту.
Ще одним нововведенням стане скасування цінового ліміту для повернення коштів. Досі мінімальна ціна квитка як компенсація становила 360 чеських крон за 60 хвилин або 180 крон за 120 хвилин. Тепер пасажири мають право на 25% вартості квитка за затримку від 60 до 119 хвилин і 50% за затримку понад дві години.
За словами міністра транспорту Мартіна Купки, зосередження на сучасних технологіях разом з інвестиціями в новий рухомий склад є гарантією того, що Чеські залізниці збережуть свої позиції навіть на лібералізованому залізничному ринку.
Залізничний перевізник також змінює свою інтернет-сторінку. Вона має бути більш прозорою й адаптованою до мобільних телефонів. Процес придбання квитків буде скорочено з десяти кроків до шести. Ще пасажири зможуть оцінити свою поїздку у мобільному застосунку.

Підвищення цін на квитки
З появою нового розкладу руху в грудні пасажирам Чеської залізниці доведеться доплачувати за проїзд потягом. Чеська залізниця оголосила про підвищення цін на квитки в середньому на 15%. Це найбільше подорожчання на залізниці за останні роки, а причина подорожчання – інфляція. До 10 грудня квитки можна придбати за два місяці наперед за чинними цінами.
Коригування ціни буде відображено у всіх пропозиціях, які базуються на тарифі за кілометр. Інші комерційні угоди та імпортні збори також будуть змінені. Ціни денних квитків, групових квитків вихідного дня та регіональних варіантів зростуть в діапазоні від 12 до 29 відсотків.
Ціна картки In Kart зросте на 60 чеських крон за тримісячну IN25 і на 2000 чеських крон за річну карту IN100. Остання коштує 19990 чеських крон (приблизно 820 євро) сьогодні.
Також відбудеться коригування цін на літній квиток (Jízdenka na léto) – ціна семиденного квитка зросте з 890 чеських крон до 1390, тобто на 56%; квиток на 14 днів від 1290 чеських крон до 1990 крон, що становить 54%. Ще зростуть деякі додаткові збори, наприклад доплата за оформлення квитка в поїзді або плата за надзвичайну зупинку поїзда.
Чеська залізниця продаватиме квитки за поточними цінами до опівночі 10 грудня 2022 року, включно з попереднім продажем за два місяці. Якщо купувати квитки заздалегідь, то вже на початку лютого можна буде подорожувати за оригінальними цінами, а якщо купувати, наприклад, квартальний квиток, то пасажири зможуть подорожувати за нинішніми цінами до травня наступного року.

допомога Збройним силам України
Благодійний фонд Сергія Притули
Фонд “Повернись живим”
Спецрахунок Національного банку України

плюс
Тепер ми є у Фейсбуці fb/navkololo. Слідкуйте за нами!

Реклама

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.