Польща. PKP Intercity купує нову систему продажу квитків

Польська транспортна компанія PKP Intercity уклала угоду з PKP Informatyka на створення та функціонування абсолютно нової системи продажу квитків, яка замінить застарілий Kurs’90. Вартість нової програми становить 143 мільйони злотих.

Контракт на нову систему продажу було укладено напередодні Різдва, 22 грудня 2022 року. Загалом було укладено три договори. Перший стосується нової системи онлайн-продажів e-IC 2.0. Другий передбачає побудову централізованої системи продажу всіх квитків PKP Intercity. Третій контракт пов’язаний з обслуговуванням всієї системи. Загальна вартість контрактів становить 143 мільйони злотих.
Правління PKP Intercity заявляє, що нова система стане справжньою революцією для пасажирів.
Очікується, що нова система запрацює восени 2023 року, тобто менше ніж через рік. Завдяки новій системі придбання квитків стане швидшим і простішим. Перевізник обіцяє, що сьогоднішні проблеми з отриманням квитків на міжнародне сполучення закінчаться. Сьогодні придбання квитків за кордон через інтернет є справжнім випробуванням для пасажира. У багатьох випадках для отримання такого білета все одно потрібно звернутися до стаціонарної каси.
Нова система e-IC 2.0 запропонує новий дизайн. З’являться нові функції, такі як пошук сполучення для планування поїздок “туди і назад”, створення профілів покупок (де можна вказати улюблені або найчастіші маршрути) або можливість додати квиток до календаря. e-IC 2.0 підкаже та підбере найкращу пропозицію для мандрівників, якою вони зможуть скористатися, якщо відповідають тарифним умовам пропозиції. Після визначення віку мандрівника платформа запропонує знижки, найбільш вірогідні для даного вікового діапазону. Це особливо важливо при замовленні міжнародних квитків для подорожей з дітьми, через складні правила знижок для дітей і підлітків.
Як і в чинній системі онлайн-продажів, також можна буде придбати квиток без створення облікового запису, придбати абонементні квитки. Як і раніше буде доступна опція, завдяки якій пасажири зможуть вводити лише назву міста призначення, а не конкретну станцію (для вибраних міст). У цьому випадку система запропонує всі доступні пересадки до певного пункту призначення з урахуванням станцій у вибраному місті. Пасажири, як і раніше, користуватимуться функцією “Кошик”, графічним бронюванням місць або заповненістю поїздів. В рамках однієї транзакції можна буде придбати квиток з двома пересадками.

Чекаємо :)!

допомога Збройним силам України
Благодійний фонд Сергія Притули
Фонд “Повернись живим”
Спецрахунок Національного банку України

плюс
Тепер ми є у Фейсбуці fb/navkololo. Слідкуйте за нами!

Реклама

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.