Швейцарія. Будівництво підземного вантажного метро

Спочатку це був лише футуристичний проєкт, який багато хто вважав далекоглядним. Тепер підземне вантажне метро в серці Швейцарії виходить на стадію будівництва. Швейцарська компанія Cargo Sous Terrain (CST) розпочала кампанію тестового буріння та наземних геофізичних досліджень на першій ділянці маршруту, щоб отримати інформацію, необхідну для подачі заявки на всі необхідні дозволи. Дослідження зосереджено на ділянці між Геркінгеном і Цюрихом, де будуть проведені численні перевірки.

Перші свердловини зроблять на глибину до ста метрів, щоб визначити точний склад ґрунту та розташування підземних вод. Лише на другому етапі, після збору всієї необхідної інформації, можна буде визначити маршрут проходження тунелю. За оптимістичними прогнозами, підземний вантажний метрополітен може частково запрацювати до 2031 року.
У червні 2021 року Палата кантонів без жодних заперечень схвалила закон, який створює правову основу для реалізації такого проєкту. Єдиною компанією, зацікавленою у цій роботі, є корпорація CST. До її складу входять як державні фірми, такі як FFS Cargo та La Posta, так і багато приватних, що належать до різних секторів економіки (транспорт, торгівля, телекомунікації, енергетика тощо).
Підземний вантажний метрополітен Cargo Sous Terrain складатиметься з трисмугової тунельної системи, де вантажі переміщатимуться з постійною швидкістю 30 км/год, 24 години на добу на повністю автоматизованих шатлах. Вхід товарів відбуватиметься через колодязі, обладнані вантажними ліфтами, де завантаження та розвантаження також будуть повністю автономними.
Перша ділянка мережі проходитиме від Геркінгена (на південний захід від стратегічного центру Ольтена, перехрестя економічних зв’язків у центральній Швейцарії та важливого залізничного вузла) до Цюриха з приблизно 70-кілометровим тунелем. На цьому маршруті заплановано десять хабів, але CST вже планує розширити мережу до 500 кілометрів між Женевським і Боденським озерами з філіями в Базелі, Люцерні та Туні.

допомога Збройним силам України
Благодійний фонд Сергія Притули
Фонд “Повернись живим”
Спецрахунок Національного банку України

плюс
Тепер ми є у Фейсбуці fb/navkololo. Слідкуйте за нами!

Реклама

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.